PIZZERIA PRIMAVERA NIEMODLIN

Aktualności

RUSZAMY Z AKCJĄ #gastropomaga

Kochani ruszamy z akcją #gastropomaga pełną parą💪
W ramach której dostarczaliśmy posiłki do Niemodlińskiego Medyka i pogotowia Ratunkowego.
Niestety, nasz budżet (w tych ciężkich czasach ) w ramach tej akcji szybko się kończy… 😔 dlatego prosimy Was o wsparcie!
❤️ Liczy się każda wpłacona złotówka, którą w całości przeznaczymy na posiłki dla wszystkich służb, które w tym trudnym dla nas okresie pracują dłużej i ciężej niż zwykle.

A więc nie będą to tylko lekarze👨‍🔬 czy pracownicy służby zdrowia👩‍🔬, ale także strażacy👨‍🚒policjanci👮‍♂️ czy aptekarze 💊w Niemodlinie i pobliskich miejscowościach ( do 15 km.)

➡️Jeśli macie możliwość, to wesprzyjcie naszą akcję każda złotówka się liczy. My pokryjemy 10% kosztów każdego zrealizowanego zamówienia dostarczonego do odpowiednich służb.
Jeśli chcesz do nas dołączyć
Nie musisz do nas przyjeżdżać, płatność możecie zrealizować podając przez telefon nr BLIK lub zrobić przelew na nasze konto (26 1020 3668 0000 5502 0009 0340 ) – w tytule przelewu #gastropomaga i nazwę instytucji dla której chcielibyście abyśmy dostarczyli posiłek

☎️ przy okazji zamawiania pizzy dla siebie do domu – poinformuj Nas składając zamówienie o chęci przekazania danej kwoty dla wybranej instytucji , będziesz mógł przekazać dla kierowcy gotówkę lub zrealizować płatność kartą
wystarczy tylko 📲 zadzwonić 77 4607 222 lub 531 729 721
i złożyć zamówienie !!!

lub odwiedź Nas na miejscu Rynek 49 Niemodlin Pizzeria Primavera ( przyjmujemy klientów przez okienko zachowując bezpieczną odległość ) i wykup dowolny posiłek dla wybranych instytucji

🍕🍟🍔🥓🥙🌮🥗🥔🧀serwujemy nie tylko PIZZĘ 🍕 ale także codziennie inne zupki🍲 , naleśniki🥞 , sałatki🥗, pełne witamin odżywcze smoothie- koktajle warzywno owocowe, które dodadzą siły i energii🍹🍈🍎🥭🍋🍌🍒🍓 a na specjalne zamówienie wrócimy do przyrządzania dań z makaronów🍝 (które na tą chwilę musieliśmy zawiesić )

➡️Zapraszamy do udziału każdego kto chciałby w ten sposób wesprzeć i podziękować pracownikom służby zdrowia, i służbom mundurowym, którzy każdego dnia narażają dla nas zdrowie swoje i swoich rodzin, niejednokrotnie pracując ponad swoje siły.

#PosiłekDlaMedyka #strażaka #policjanta #aptekarza, PIZZERIA PRIMAVERA NIEMODLIN #pizzanadowóz #pizzatimeniemodlin #rynek49

P.S. Każdego dnia będziemy robić sprawozdanie ile posiłków i dla kogo je zawieźliśmy, jak również OD KOGO TAM TRAFIŁY? ( oczywiście za zgodą )
➡️ Udostępniamy i lajkujemy 👈ten post publicznie, żeby trafił do jak największej liczby osób o wielkim ❤️, którzy chcą pomagać 😘 i myślą o innych.