PIZZERIA PRIMAVERA NIEMODLIN

Aktualności

NOWY CENNIK

Data dodania: 03 / 04 / 2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym cennikiem obowiązującym od 1 kwietnia 2020 roku. Zamawiajcie!

POWIĘKSZ NASZE MENU

RUSZAMY Z AKCJĄ #gastropomaga

Data dodania: 30 / 03 / 2020

Kochani ruszamy z akcją #gastropomaga pełną parą💪
W ramach której dostarczaliśmy posiłki do Niemodlińskiego Medyka i pogotowia Ratunkowego.
Niestety, nasz budżet (w tych ciężkich czasach ) w ramach tej akcji szybko się kończy… 😔 dlatego prosimy Was o wsparcie!
❤️ Liczy się każda wpłacona złotówka, którą w całości przeznaczymy na posiłki dla wszystkich służb, które w tym trudnym dla nas okresie pracują dłużej i ciężej niż zwykle.

A więc nie będą to tylko lekarze👨‍🔬 czy pracownicy służby zdrowia👩‍🔬, ale także strażacy👨‍🚒policjanci👮‍♂️ czy aptekarze 💊w Niemodlinie i pobliskich miejscowościach ( do 15 km.)

➡️Jeśli macie możliwość, to wesprzyjcie naszą akcję każda złotówka się liczy. My pokryjemy 10% kosztów każdego zrealizowanego zamówienia dostarczonego do odpowiednich służb.
Jeśli chcesz do nas dołączyć
Nie musisz do nas przyjeżdżać, płatność możecie zrealizować podając przez telefon nr BLIK lub zrobić przelew na nasze konto (26 1020 3668 0000 5502 0009 0340 ) – w tytule przelewu #gastropomaga i nazwę instytucji dla której chcielibyście abyśmy dostarczyli posiłek

☎️ przy okazji zamawiania pizzy dla siebie do domu – poinformuj Nas składając zamówienie o chęci przekazania danej kwoty dla wybranej instytucji , będziesz mógł przekazać dla kierowcy gotówkę lub zrealizować płatność kartą
wystarczy tylko 📲 zadzwonić 77 4607 222 lub 531 729 721
i złożyć zamówienie !!!

lub odwiedź Nas na miejscu Rynek 49 Niemodlin Pizzeria Primavera ( przyjmujemy klientów przez okienko zachowując bezpieczną odległość ) i wykup dowolny posiłek dla wybranych instytucji

🍕🍟🍔🥓🥙🌮🥗🥔🧀serwujemy nie tylko PIZZĘ 🍕 ale także codziennie inne zupki🍲 , naleśniki🥞 , sałatki🥗, pełne witamin odżywcze smoothie- koktajle warzywno owocowe, które dodadzą siły i energii🍹🍈🍎🥭🍋🍌🍒🍓 a na specjalne zamówienie wrócimy do przyrządzania dań z makaronów🍝 (które na tą chwilę musieliśmy zawiesić )

➡️Zapraszamy do udziału każdego kto chciałby w ten sposób wesprzeć i podziękować pracownikom służby zdrowia, i służbom mundurowym, którzy każdego dnia narażają dla nas zdrowie swoje i swoich rodzin, niejednokrotnie pracując ponad swoje siły.

#PosiłekDlaMedyka #strażaka #policjanta #aptekarza, PIZZERIA PRIMAVERA NIEMODLIN #pizzanadowóz #pizzatimeniemodlin #rynek49

P.S. Każdego dnia będziemy robić sprawozdanie ile posiłków i dla kogo je zawieźliśmy, jak również OD KOGO TAM TRAFIŁY? ( oczywiście za zgodą )
➡️ Udostępniamy i lajkujemy 👈ten post publicznie, żeby trafił do jak największej liczby osób o wielkim ❤️, którzy chcą pomagać 😘 i myślą o innych.

NAJLEPSZY DODATEK DO PIZZY

Data dodania: 24 / 02 / 2020

Najlepszy dodatek do pizzy – WINO
W ofercie mamy wino białe i czerwone (słodkie, półsłodkie, półwytrawne) 🍷🍷🍷
Oraz oczywiście grzańca z owocami i przyprawami 🍷
Zapraszamy 😍
Dziś jesteśmy do 22.00
Zadzwoń 774 607 222 i zarezerwuj stolik

PIZZA TAXI

Data dodania: 23 / 02 / 2020

Zamówioną przez Ciebie pizze dostarczymy pod wskazany adres. Pizza zawsze dojedzie gorąca i pachnąca!

Dzwoń już teraz pod numer 77 4 607 222 – Dowóz na terenie Niemodlina Gratis!!!

KONKURS WALENTYNKOWY

Data dodania: 10 / 02 / 2020

Wygraj walentynkową kolacje dla dwojga (pizzę w kształcie ❤️ i wino)
Co należy zrobić?
– polubić nasz fanpage
– polubić post i zostawić komentarz pod postem konkursowym oznaczając osobę, z którą chcecie zjeść kolację
– udostępnić post konkursowy na swojej tablicy
Zwycięzce wyłonimy 13 lutego!
Powodzenia kochani 😍❤️🍕
Wszyscy wiemy, że pizza to najlepszy wybór na Walentynki 😍